50 روش تغییر‌ دکوراسیون ساده و ارزان(قسمت 2)
صفحه اصلی جستجو تماس با ما ثبت کالا

50 روش تغییر‌ دکوراسیون ساده و ارزان(قسمت 2)

[ مشاهده نسخه اصلي ]

در این مقاله 50 نکته طلایی برای تغییر‌ دکوراسیون را به شما معرفی می‌کنیم تا با کم‌ترین هزینه‌ ظاهر منزل خود را عوض کنید. تغییر دکوراسیون با تغییر خلق و خو و جلوگیری از افسردگی رابطه مستقیم دارد.

گاهی برای تغییر دکوراسیون خانه نیازی به ایجاد تغییرات اساسی و گران‌قیمت نیست. در واقع اضافه‌کردن چند عدد بالش جدید، سر‌و‌سامان دادن به قفسه کتاب‌ها و جابه‌جا کردن صحیح وسایل، فضای خانه شما را تغییر خواهد داد. مثلا برای به‌روز‌کردن دکوراسیون حمام کافی است کمی متقاوت فکر کنید. برای مثال با زدن لاک و الکل مشکی به در حمام، می‌توانید ظاهری جدید به خانه بدهید و یا با عوض‌کردن حباب چراغ یک تغییر بزرگ ایجاد کنید.


21. حمام‌ خانه را بدون بازسازی به روز کنید.

به جای هزینه کردن برای بازسازی حمام، با خریدن چند حوله و یا پرده‌های جدید حمام‌تان را عوض کنید.

22. یک میز چای‌خوری جدید بسازید.

آیا تمام سطح میز پر از کتاب های قطور و بزرگ شده است.کتاب‌های هم‌رنگ را روی هم چیده وخود آن‌ها را به یک میز کوچک تبدیل کنید.

23. میز کنار دیوار به جای بار خانگی

دلتان می‌خواهد یک میز بار داشته باشید اما نمی‌توانید برای آن هزینه‌ای بپردازید؟ نگران نباشید، میز کنار دیوار می‌تواند جای بار را برای شما پر کند. سطل یخ، جام و نوشیدنی مورد علاقه‌تان را روی آن بگذارید تا ظاهری شکیل‌تر داشته باشد.

24. با تغییرات کوچک دکور خانه را تغیر دهید.

به جای خریدن صندلی‌های جدید، برای صندلی‌های قدیمی‌تان روکش جدید تهیه کنید.

25. درهای خانه را تغییر دهید.

در‌ها هم قسمتی از دکور خانه هستند پس چرا آنها را تغییر ندهیم؟ مثلا در یکی از اتاق‌ها را صورتی‌رنگ کنیم. این کار اتاق‌تان را فوق‌العاده زیبا و متغیر می‌کند.

26. میوه ها و تغییر فضای‌خانه

تعدادی سبد‌چوبی و یا چند کاسه زیبا تهیه کنید و آن‌ها را با سیب‌های سرخ و زرد، گلابی و یا گردو پر کنید تا یک دکور زیبا و ترو‌تازه داشته باشید.

27. یک باغچه کوچک درست کنید.

اگر چند گلدان کوچک و بزرگ در خانه دارید آن‌ها را روی طبقه‌های سرامیکی گذاشته و روی لبه‌پنجره قرار دهید. به این ترتیب یک فضای تازه و یک باغچه کوچک در خانه خواهید داشت.

28. کتاب مورد‌ علاقه‌ خود را به یک اثر هنری تبدیل کنید.

هنر نیاز به صرف هزینه‌های سنگین ندارد. چند صفحه از کتاب مورد علاقه‌تان را جدا کنید. 20 عدد قاب ارزان قیمت بخرید و صفحات کتاب را قاب کنید. حالا قاب‌های کوچک و خاصی که آماده کرده‌اید را به دیوار بزنید.

29. ورودی‌ خانه را با کاغد‌ دیواری بپوشانید.

ورودی‌ خانه را با کاغذ‌ دیواری‌های برجسته تزیین کنید و به یاد داشته باشید که اولین نگاه بیشترین تاثیر را دارد.

30. فضای خانه را کمی لوکس کنید.

با پوست مصنوعی فضای خانه را مجلل کنید. می‌توانید یک تکه پوست مصنوعی روباه را روی کاناپه و یا روی تخت بیاندازید و فضای اتاق را مدرن و لوکس کنید.

31. رنگ‌آمیزی صندلی‌های قدیمی با اسپری

با اسپری‌کردن رنگ روی صندلی‌های اتاق ناهارخوری، ظاهر آن‌ها را کاملا تغیر دهید.

32. نور خانه را کم کنید.

ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه حل برای تغییر دکوراسیون، کم‌کردن نور است. می‌توانید با اضافه‌کردن چند لایه پرده و یا پوشاندن پنجره‌ها فضا را کم‌نور و هنری کنید.

33. خرید وسایل آشپزخانه جدید

نیازی نیست برای تغییر دکوراسیون، کل آشپزخانه را زیر‌و‌رو کنید. می‌توانید با عوض کردن کابینت‌ها ظاهری نو به آشپزخانه بدهید.

34. جا‌به‌جا کردن وسایل منزل

با بیرون‌بردن وسایل خانه و آوردن وسایل حیاط به داخل خانه اتاق نشیمن را متحول کنید.


تیم تحقیقاتی ساخت بازار
SAKHT BAZAR